karino rekuperatory

SIEĆ SPRZEDAŻY

Znajdź firmę partnerską


Z dniem dzisiejszych współpracujemy z 20 firmami zajmującymi się instalowaniem naszych rekuperatorów w całej Polsce.

Z racji na opatentowany wymiennik spiralny, współpracujemy tylko i wyłącznie z największymi firmami montażowymi, którzy jak my kładą nacisk na profesjonalne i solidne wykonanie. Frimy te w godzinach pracy oferują bezpłatne, indywidualne doractwo w razie jakichkolwiek wątpliwości.

karino rekuperator

ZOSTAŃ PARTNEREM BIZNESOWYM

Chcesz zostać naszym parnerem biznesowym?


Z uwagi na coraz większe zainteresowanie systemem rekuperacji w naszym kraju, poszukujemy nowych partnerów biznesowych w całej Polsce specjalizujących się w tematyce wentylacji/rekuperancji. Jeżeli jesteś zainteresowany, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości współpracy wraz z dokładniejszymi szczegółami.

Dla instalatorów chcących przystąpić do współpracy oferujemy pakiet szkoleń niezbędny do rozpoczęcia montażu rekuperatorów naszej produkcji.

karino rekuperacja

REKUPERATOR KARINO

Dzięki najnowszej technologii zapewni czystość i świeżość w Twoim domu.

rekuperacja karino

Opatentowany wymiennik.

Od 2012 roku masowo produkujemy rekuperatory w oparciu o opatentowany przez naszą firmę wymiennik spiralny.

Dożywotnia gwarancja produktu.

Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa Naszych klientów oferujemy dożywotnią gwarancję w przypadku uszkodzenia wymiennika znajdującego się w oferowanych przez Nas produkach.

Bardzo niski poziom awaryjności.

Biorąc pod uwagę wydajność Naszego wymiennika, podczas produkcji zrezygnowaliśmy z montażu grzałek. Wpłynęło to na kilkukrotnie niższy poziom eksploatacji i awari urządzenia.